WYNIKI KONKURSU na studencką powarsztatową koncepcję Centrum komunikacyjnego Hrubieszowa

w dniu 23 listopada 2022 r. w trakcie wernisażu wystawy prac przygotowanych na Politechnice Krakowskiej, w ramach udziału uczelni w projekcie „Rozwój Lokalny Hrubieszowa – od partycypacji do realizacji” finansowanego w ramach Programu „Rozwój Lokalny”  ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014-2021, w Galerii Gil odbyło się ogłoszenie wyników konkursu na najciekawszą koncepcję studencką zagospodarowania obszaru centrum komunikacyjnego Hrubieszowa!
Wyróżnionym pracom nagrody wręczyli wspólnie koordynator projektu z ramienia uczelni – dr inż. arch. Izabela Sykta, Prorektor Politechniki Krakowskiej – dr inż. Marek Bauer oraz reprezentujący Lidera Projektu – zastępca Burmistrza Miasta Hrubieszowa – Paweł Wojciechowski.

W głosowaniu publiczności (internautów oraz odwiedzających Hrubieszowski Dom Kultury) najwięcej głosów otrzymała praca zespołu: Aleksandra Szczypka Architektura krajobrazu WAPK, Natalia Głód Architektura WAPK, Magdalena Wysowska Transport WIL PK, Jakub Florczykiewicz Transport WIL PK

Przedstawiciele zespołu, który zdobył 1 nagrodę w konkursie, fot. J. Zych (PK).

Drugie miejsce zajęła koncepcja zespołu w składzie: Wiktoria Bogdanowicz Architektura krajobrazu WA PK​, Barbara Grycman Architektura krajobrazu WA PK​, Emilia Dulewicz Architektura WA PK​, Wiktoria Molesztak Transport WIL PK​, Jakub Uciński Transport WIL PK

Zespół, który zdobył 2 nagrodę prezentuje dyplomy, fot. J. Zych (PK).

​Na trzecim miejscu znalazła się praca przygotowana przez zespół: Krzysztof Migacz Architektura WA PK​, Julia Cierniak Architektura krajobrazu WA PK​, Małgorzata Pięciorak Architektura krajobrazu WA PK​, Lechosław Grochowski Transport WIL PK​

Reprezentacja zespołu, który zdobył 3 miejsce z okolicznościowymi dyplomami, fot. J. Zych (PK).

Wszystkim uczestnikom warsztatów i nagrodzonym zespołom serdecznie gratulujemy!
Mieszkańcom Hrubieszowa dziękujemy za ich zaangażowanie i opinie.

Niebawem zamieścimy obszerniejszą relację z wydarzenia z galerią zdjęć.
Zapraszamy do odwiedzenia Galerii Gil na Politechnice Krakowskiej – wystawę prezentującą nagrodzone prace oraz rezultaty letnich praktyk i pleneru malarskiego można podziwiać jeszcze do 8 grudnia br.