JUŻ 23.11. 2022 (środa), godz. 14:00, ZAPRASZAMY NA WERNISAŻ!

Serdecznie zapraszamy na uroczyste otwarcie wystawy pod patronatem Prorektora Politechniki Krakowskiej dr inż. Marka Bauera, prezentującej koncepcje projektowe powstałe w czasie wiosennych partycypacyjnych warsztaty projektowe pt. „Centrum komunikacyjne Hrubieszowa – nowa brama do miasta” prace wykonane w trakcie studenckich praktyk inwentaryzacyjnych przeprowadzonych w Hrubieszowie w lipcu tego roku.

Wernisaż odbędzie się w dniu 23 listopada 2022 roku (środa) o godz. 14.30
w Galerii Gil na Politechnice Krakowskiej przy ul. Warszawskiej 24

W czasie spotkania nastąpi rozstrzygnięcie konkursu po-warsztatowego „Centrum komunikacyjne Hrubieszowa – nowa brama do miasta” i poznamy wybraną przez mieszkańców Hrubieszowa koncepcję projektową, która jest ich zdaniem najciekawsza i dostosowana do ich potrzeb.

Wystawa będzie czynna w dniach od 23 listopada do 8 grudnia 2022 roku.

Politechnika Krakowska jest partnerem projektu pn. „Rozwój Lokalny Hrubieszowa – od partycypacji do realizacji” realizowanego w ramach programu „Rozwój Lokalny” ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014-2021 i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021. Głównym celem tego projektu jest osiągnięcie zrównoważonego rozwoju społeczno-gospodarczego miasta.