GŁOSOWANIE NA NAJCIEKAWSZĄ KONCEPCJĘ STUDENCKĄ DOTYCZĄCĄ Centrum Komunikacyjnego Hrubieszowa

Jako Partner Projektu „Rozwój Lokalny Hrubieszowa – od partycypacji do realizacji”, który finansowany jest w ramach Programu „Rozwój Lokalny” ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014-2021, serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie internetowym dotyczącym zagospodarowania Centrum Komunikacyjnego Miasta Hrubieszowa w miejscu obecnego przystanku autobusowego przy ul. Piłsudskiego 55.

Na stronach Platformy Partycypacji Społecznej Miasta Hrubieszowa
przedstawiono do głosowania trzy studenckie koncepcje Centrum Komunikacyjnego będące efektem partycypacyjnych warsztatów projektowych, które odbyły się w maju br. w Hrubieszowie. Można na nie oddać swój głos wskazując, który projekt zasługuje na szczególne wyróżnienie.
Głosowanie internetowe trwa od 18 października do 10 listopada 2022 roku!

Podczas warsztatów studenci architektury, architektury krajobrazu i transportu z Politechniki Krakowskiej wraz z uczniami szkół średnich z Hrubieszowa (I Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Staszica w Hrubieszowie oraz Zespół Szkół nr 1 w Hrubieszowie) przygotowali trzy koncepcyjne propozycje projektowe.
Konkurs stanowi jeden z etapów konsultowania projektu Centrum Komunikacyjnego, który będzie realizowany przez Gminę Miejską Hrubieszów w ramach projektu „Rozwój Lokalny Hrubieszowa – od partycypacji do realizacji”. Ma on na celu zebranie opinii mieszkańców i okolic oraz innych użytkowników przystanku na temat rozwiązań projektowych, a także wyłonienie najciekawszej pracy i nagrodzenie zaangażowania studentów w projekt.
Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do udziału w konkursie oraz wypełnienie krótkiej ankiety 🙂

Zapraszamy do śledzenie aktualności publikowanych przez Biuro Projektu w mediach spłecznościowych.