20-31 STYCZNIA 2023 – ZAPRASZAMY NA WYSTAWĘ PROJEKTÓW I PRAC STUDENCKICH W HRUBIESZOWIE!

Już od najbliższego piątku, czyli 20 stycznia będzie można oglądać w Hrubieszowskim Domu Kultury wystawę „HRUBIESZOWSKI DOM Z KLIMATEM l HRUBIESZOWSKIE CENTRUM KOMUNIKACYJNE”.
Serdecznie zapraszamy na wernisaż, 20.01.2023 (piątek), o godz. 12:00 w HDK!

Na wystawie zostaną zaprezentowane prace studentów Politechniki Krakowskiej wykonane w ramach projektu pn. „Rozwój Lokalny Hrubieszowa – od partycypacji do realizacji” w 2022 roku.

Bardzo cieszymy się, że będziemy mieli możliwość zaprezentować mieszkańcom i władzom miasta efekty praktyk inwentaryzacyjnych (fotografie, pomiary, inwentaryzacje pięknych ogrodów) i pleneru malarskiego w Hrubieszowie w ramach działania „Hrubieszowski dom z klimatem” oraz projekty powstałe wyniku warsztatów partycypacyjnych i prac dyplomowych w ramach działania „Hrubieszowskie centrum komunikacyjne”.
Wystawa była już prezentowana na Politechnice Krakowskiej w Galerii Gil w dniach 23 listopada do 8 grudnia 2022 roku a na jej uroczystym otwarciu nagrodzono wybrane przez mieszkańców w plebiscycie najciekawsze koncepcje HCK.